Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç uzatmak için öneri? (1)
Saçım ürün kullanmadan uzatabilmem icin nelere dikkat etmeliyiz ÜRÜNSÜZ
Saçlarım çok zor uzuyor ve uçları kırık uzuyor. (1)
Merhabalar, Saçlarım ince telli, kısa, kıvırcık ve kızıl (boyanmış). Kerastase Specifique Bain Prevention Şampuan ve Kerastase Genesis Masque kullanmadan önce inanılmaz dökülmem vardı dökülmem inanılmaz azaldı ve ürünlerden çok memnun kaldım. Şu an ise inatçı saçlarım uzamak istemiyor gibi veya uzadığı zaman saçlarımın uçları kırık olduğu için kestirmem gerekiyor ve sürekli kısa kullanmak zorunda kalıyorum. Saçlarımın sağlıklı uzaması için ne yapabilirim. 1 ayda 7-10 cm gibi ütopik inanışlarım yok zaten sadece sağlıklı uzamanasını istiyorum.
Saçim artik uzamiyor? (1)
1 yil once sacimi siyahtan sariya döndürmüstüm tam dönmedi aslinda turuncu oldu sonra kuaföre gitik orda saçimi açtilar sonra saçim çok dökülmeye bašladi ve kopmaya tabikide 1 ay sonra saçimi kestirdim up uzunken ve 4 ay/5 sonra sacimi takrardan siyaha boyadm o gün bügun saçim asla uzamiyor maskeler yaptim farkli farkli ilaclar yaglar aldim šampoanlar Aldim ama bir fark goremedim hala dökülür ve uzamiyor bana yardim edin lütfen uzun saclarimi cok ozledim ve saćimi mahvetime cok pišmanim ne yapmaliyim
Hızlı ve sağlıklı saç uzatma için şampuan önerisi? (1)
Merhaba saçlarım ince telli ve yavaş uzuyor. Saçlarımı kalınlaştırabileceğim bir ürün var mı acaba ve saçlarımın hızlı uzaması için şampuan önerisi alabilir miyim?
Çok hızlı bir şekil saç uzatan bir ürün tavsiye edebilir misiniz ? (1)
Serum şampuan vb gibi ürünler varmıdır.
Saçlarımı 1 sene önce uçlarına açıcı attırdım...şuanda saçıma 6 aydır ısı boya uygulamıyorum ama 1 cm bile uzamıyor .sizce neden? (1)
Bakım yağları,bitkisel şampuanlar vitaminle hepsini ara vererek denedim fakat sonuç sıfır...bu saçın artık uzamasını istiyorum..yardımcı olur musunuz?en hızlı uzatan formül nedir?
Erkeğim saclarimi uzatmak istiyorum tavsiyeleriniz ? (1)
Erkeğim saclarimi uzatmak istiyorum ust kisimlarda dökulmeler basladi ama uygun bir destek ve bakimla uzatabilecegimi dusunuyorum tavsiyeleriniz nelerdir şuanda sacimda keratin maskesi var ?
Kemoterapi Sonrası Saç Ve Kaş Uzamasına Yardımcı Bakım (1)
Yaklaşık 2 ay kemoterapi gördüm. Kemoterapi sırasında saçlarım döküleceğinden sıfıra vurdurdum tedaviye başlamadan. Yaklaşık 3 aydır saçsız geziyorum, uzamasına yardımcı bakım var mı? Bir de kaşlarım tamamı olmasa da birazı döküldü, bu ikisi için ne yapmalıyım?

Haftanın Fırsat Ürünleri