Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

ince telli ve yumuşak saç tipi için öneri alabilir miyim? (3)

Merhaba, Saçlarım yazdığım gibi ince telli ve yumuşak ayrıca şakaklarım biraz açık. En son Taft Saç Spreyi Powerful Age(Mega Güçlü) 5 ve kullanıyordum ancak memnun değilim pek çünkü hem saçı tutmuyor hem de pek dolgunlaştırmıyor gibi. Önereceğiniz bir ürün veya ürünler var mı acaba? Osis body me iyiymiş sanırım ancak bulamıyorum internette satan bir site. Teşekkürler.
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 10 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar , Özellikle ince telli ve hacimsiz saçlar için geliştirilen şampuan, ve bakım kremleriyle saçın daha uzun süre dolgunluğunu korumasına yardımcı olacak bakım ürünleri kullanılması gerekir. Bunun için Kerastase Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı kullanabilirsiniz. Şekillendirici olarak Kerastase Materialiste Dolgunlaştırıcı Sprey ya da Osis Freeze Güçlü Tutucu Sprey, Osis Session Ekstra Tutucu Sprey kulanılabilir. Aşağıdaki linkten ürünleri sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Osis Freeze Güçlü Tutucu Sprey 500ml
%42 İNDİRİM
210,00 TL
119,90 TL
Osis Session Ekstra Tutucu Sprey 100ml
%38 İNDİRİM
81,00 TL
49,90 TL
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
En son uzun süredir Blendax maya özlü şampuan ve son olarak Schwarzkopf Bonacure Doğal Hacim Şampuanı almıştım. Henüz hâlâ Schwarzkopf Bonacure Doğal Hacim Şampuanı 250 ml bu duruyor, çok farkı var mı VOluimifique Bain hacim şampuanı ile? Osis session ekstra tutucu spreyim de henüz yeni bitti, bu 2sinden birini mi kullanmalıyım yoksa ekstra tutucu olduğunda 2sini mi? yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim