Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç dökülmesi için öneri? (3)

saç dökülmesi için bu zamana kadar henüz hiç bir ürün kullanmadım. ailede saç dökülmesi yok. tepe bölgesi erkek tipi saç dökülmesi için sorularım şunlar ; 1- saç dökülmesi için kullanacağım ürünler hakkında hiç bir fikrim yok. kullanmam gereken ürünleri ve kullanmam gereken süreleri nelerdir. 2-aminexil serumu ömürboyumu kullanmalıyım. yani kullandıktan sonra kesersem tekrar dökülmeler olurmu. (bu sorum tavsiye edeceğiniz diğer ürünler için de geçerli.yani ömürboyumu kullanmalıyım ve kesersem dökülmeler olurmu.) 3-tavsiye edeceğiniz ürünlerin vücuda ve genetik bir zararı varmıdır. örneğin aminexil serumun bir zararı varmıdır. bu sorularıma vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Saç dökülmesinin altında birçok neden vardır. Genetik, stres, mevsim geçişleri ve beslenme alışkanlıkları gibi önemli olan burada dökülmenizin yoğunluğu ve sürekliliği eğer ki yoğun bir dökülmeniz var ise şampuan ve serumu bir süre kullanmanız gerekiyor bu ömür boyu kullanacaksınız anlamına gelmiyor. Serum tedaviniz bittikten sonra dökülme oranınıza göre tekrar kullanabilirsiniz yani saç kökleriniz serumdan çok iyi sonuç alıp ürün kullanımına ara verebilirsiniz. Kullanmış olacağınız ürünlerin dermatolojik testen geçmiş olup cildinize ve vücudunuza herhangi bir zararı olmaz. Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Önleyici 42x6ml Aminexil Serum + 250ml Dökülme Önleyici Şampuan ve serumun beraber kullanımı daha hızlı verimli sonuç almanızı sağlayacaktır. Aşağıdaki linkten seti inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 1 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
yanıtınız için teşekkürler.konuyu daha iyi anlamam için, şöyle ki ; tepe bölgemde seyrelmeler oldu. saçlarım yağlı kepekleniyor, zayıf ve seyreldi. saçlarım zayıfladığı için dökülmeler oluyor. ayrıca saç diplerinde tüylenmeler var. bahsettiğiniz ürün ( Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Önleyici 42x6ml Aminexil Serum + 250ml Dökülme Önleyici Şampuan ve serumun) yeni dökülmeye başlayanlar için olsa gerek. benim saçlarım yeni dökülmeye başlamadı, döküldü ve seyreldi. tavsiye konusunda sizden istediğim ; saçlarımdaki kepeklenme yağlanmayı dökülmeleri giderecek ve seyrelmiş saçları ve saç diplerindeki tüylenmeleri güçlendirecek bir ürün. çevremdeki insanların tavsiye ettiği ürünler ; 1-Loreal Serioxyl Gluco Boost Seyrelme Problemi Yaşayan Doğal Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan 250ml, 2-Loreal Serioxyl Recherche Avancee İncelmiş Doğal Saçlar İçin Arındırıcı ve Hacim Kazandıran Şampuan 250ml 3-Loreal Serioxyl Denser Stemoxydine Hair Serum Yeni 90ml 4-Loreal Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum 90ml 5-Loreal Serioxyl Glucolic Acid Seyrelme Problemi olan Saçlar İçin Arındırıcı Program 15x15ml 6-Loreal Aminexil 10X6 ml Ampul gibi ürünler. bu insanların söyledikleri değil sizin söyleyecekleriniz benim için çok önemli.bu ürünler yada tavsiye edeceğiniz ürünler hakkında tekrardan dönüş yaparsanız çok sevinirim.bir an önce almak ve kullanmak istiyorum. şimdiden teşekkürler ilginiz için. iyi çalışmalar.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Bahsetmiş olduğunuz ürünlerin yanı sıra, Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Jel 30x6ml yani serum ve Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan kullanabilirsiniz. Yeni saç oluşumunu sağlayan serum ve şampuan diğer bahsettiğiniz ürünlerle karşılaştırıp seçim yapabilirsiniz. Etkili bir sonuç almak istiyorsanız sizin için seçmiş olduğumuz ürünleri aşağıdaki linkten detaylı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim