Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Argan yağı (1)
Argan yağı ince telli saçlara iyi gelir mi? saçı daha da inceltir mi
Wella SP Luxeoil Argan Yağı (3)
İyi Günler, Ben yaklaşık 4 yıldır saçhaneden sürekli ürün almaktayım ve bu siteye çok güveniyorum. Birkaç sorum olacaktı, cevaplarsanız çok sevinirim. 1) Ben ilkbahar ve yaz aylarında saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. Bu yüzden her yıl mart gibi dökülme olmasa da kerastase specifique aminexil 42'lik ampul kullanıyorum. Yalnız her seferinde saçım aşırı sertleşiyor ve serumu sürdükten sonra dökülmeyen saçım ortalama 30-40 tel dökülüyor ve yaklaşık 10.ampulden sonra saçım o kadar sertleşiyor ki banyoda bile normale göre aşırı dökülme oluyor. Bu durum normal midir? Ve ben 21. ampulde panik yapıp bıraktım bu kez yaklaşık 5 gün önce. Kalanı devam etmeliyim? Devam edeceksem banyodan sonra dökülmemesi için ekstra hangi ürünü/ürünleri kullanmalıyım? Kerastase'ın içinde bulunan keratinden saçımın sertleştiğini düşünüyorum. Peki Kerastase'ın döktüğü saçlar yeniden çıkar mı? 2) Diğer bir sorum bugün Loreal Absolute Repair Lipidium şampuan aldım. Saçım dalgalı ve normal şartlarda oldukça yoğun. Bu yoğunluğunu çok seviyorum ama dökülme olduğu dönemlerde kel kalacağım korkusu yaşıyorum çoğunlukla. Açıkçası yalan söylemeyeceğim daha önce Sebastian (Önce 6 ay Penetraitt, sonra Volume) kullanmıştım 2 yıl boyunca. Önceleri çok iyi gelse de 2 yıl sonunda artık etki etmemeye başladı. Sonrasında en iyi gelen şampuan Loreal Elseve Arginine'di, o da ta ki Kerastase ampulleri kullanana dek. Bu yüzden Loreal Absolute almaya karar verdim. Ampulleri kullanmadan önce saçım günde 15-20 tel dökülürken, ampulleri bırakmama rağmen saçım bana göre yoğun bir şekilde dökülmeye (80-100) devam ediyor. 100 tele kadar normal dense de ben keni saçımı biliyorum ve inanın bu benim saçım için çok fazla. Bu yüzden Wella SP Argan Yağı sipariş verdim. İşe yarar mı acaba? Ya da siz ne önerirsiniz? Ben sadece saçımın dökülmemesini ve daha hacimli, canlı ve sağlıklı olmasını istiyorum.
Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum (1)
merhaba saçım ince telli kuru röfleli. saçımı günlük yıkama ve kremlemeden sonra Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum 30x6ml kullanıyorum haftada iki kez de Kerastase Resistance Therapiste 3-4 Aşırı İşlem Görmüş Saçlar İçin Bakım Maskesi ile bakım yapıyorum fakat maske kullanmadığım zamanlarda saçım çok mat kuru kötü görünüyor.maske kullanmadığım zamanlarda kullandığım serumla beraber argan yağı kullanabilir miyim? argan yağı ve serumu aynı anda kullanmak saçıma zarar verir mi?
Sağlıklı Saç Uzatmak İçin Hangi Ürünleri Kullanmalıyım ? (1)
Merhaba, 18 yaşındayım ve saçlarımı uzatmak istiyorum, saçlarım ince telli önermek istediğiniz ürün var mı ? http://sachane.com/landoll-nashi-pure-keratin-sampuani-200ml.htmlLandoll Nashi Pure Keratin Şampuanı, http://sachane.com/landoll-nashi-sulfatsiz-argan-sampuani-200ml.htmlLandoll Nashi Sülfatsız Argan Şampuanı Bu ikisinden hangisini önerirsiniz ?
Sülfatsız şampuan (1)
Merhaba, sizden Landoll Nashi sülfatsız şampuan aldım: http://sachane.com/landoll-nashi-sulfatsiz-argan-sampuani-500ml.html Sülfatsız şampuan ürünlerini kullanan diğer kişiler, köpürmediklerini söylemişlerdi, köpürmemesinin nedeninin sülfat olmamasından demişlerdi. Satın aldığım üründe sülfatsız ama bayağı köpürüyor, acaba kullandığım ürün sülfatlı mı ? Teşekkürler.
şampuan hk. (2)
İnce telli, dalgalı ve kuru saçlarımı şekillendirmek için her gün wax, clay vs. kullanıyorum. Bir mesajınızda bu ürünleri kullanırken her akşam saçınızdan bu ürünleri arındırmanız gerektiğini yazmışsınız. Saçlarım kuru olduğu için her gün yıkayarak daha da kurutmuş olmaz mıyım ? Argan yağı ürünlerini kullanmayı düşünüyorum (ince telli olan yağ ve şampuanını) acaba argan yağı ürünlerinin saça nemlendirici etkisi oluyor mu? yoksa ilave olarak nemlendirici şampuan mı kullanmalıyım ? Teşekkürler.
İnce telli saç için yağ (2)
Merhaba, ince telli, dalgalı ve kuru saçlarım var. Bu yüzden yağ kullanmak istiyorum aşağıdaki aynı markanın 3 farklı ürünü var, acaba farkları nedir? http://sachane.com/marrakesh-oil-light-dreamsicle-ince-telli-saclar-icin-argan-yagi-60ml.html http://sachane.com/marrakesh-oil-light-high-tide-ince-telli-saclar-icin-argan-yagi-60ml.html http://sachane.com/marrakesh-oil-light-ince-telli-saclar-icin-argan-yagi-60ml.html Teşekkürler.
Argan Yağları (1)
Merhaba ,Kuaförüm Nashı argan yağını önerdi.Ancak piyasada orjinal olmayan bu isimle satılan çok ürün olduğunu söyledi.Sizin sattığınız Nashı argan yağı orijınal mıdır ?
En Etkili Argan Yağı (1)
Kırık saç uçlarım için argan yağı kullanmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz en etkili ve doğal içerikl yağ hangisidir? Teşekkür ederim.
Marrakesh Light Argan Yağı (1)
Merhaba, Marrakesh Oil Light İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı 60ml ürünüyle Marrakesh Oil Light İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı 89ml ürünü aynı ürün müdür?(Sadece ambalajları mı farklı?)Ayrıca kokusu orjinal marrakesh kokusu mu?Teşekkürler.