Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

İnoa Supreme farkı? (1)
Merhaba, kuaförüm daha doğal bir sonuç işin İnoa 1 ve 6 karıştırıp uyguladı. Ben şimdi supreme serisini denemek istiyorum aynı şekilde mi uygulamalıyım sizce 1 ve 6 karışımı yani?
Davines A New Color Amonyaksız Saç Boyası Kırmızı Tonu Uygulama (1)
Merhaba, Davines A New Color Amonyaksız Saç Boyası Kırmızı tonu görselde A B C olarak 3 ayrı ton gözüküyor. Bu tonları oksidanla mı belirliyoruz ya da uygulaması nasıl oluyor? Teşekkürler. Teşekkürler
Wella color touch emulsiyon volume 13 veya 6 arasindaki fark nedir? (1)
Wella color touch 7.73 almak istiyorum. Saçım bu renkten biraz daha koyu oksidan olarak hangi emülsiyonu almalıyım
Davines A New Color Amonyaksız Saç Boyası (1)
Merhaba, Davines A New Colour Boya 6.14 Koyu Küllü Bakır Kumral ile saçımı boyamak istiyorum. Beyaz saçlarım var, kapatmak için oksidan ve baz krem kullanmam gerekiyor. Evde kendim boyama yapabilir miyim yoksa kuaför mü boyamalı? Karışımı nasıl yapmalıyım? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
Boya ve numara seçimi (1)
Saçlarımın bir kısmını parçalı balyaj uygulaması şeklinde sarının en açık tonuna kadar açtırdım. www.theblondesalad.com/wp-content/uploads/2016/05/Kristen-Stewart-bleach-blonde-hair-parted-middle.jpg Bu uygulamada loreal studio blonde toz açıcı ve 30 vol oksidan losyon uygulandı. Üstüne sarı boya ve cilası yapılarak tamamlandı. Ancak ben kendi saç rengimi ve tek renk bütünlüğünü özlüyorum. İki zıt renk ve arada geçiş renkleri olmayınca kafayı ikiye bölünmüş gösteriyor...bu yüzden en az zararı vererek geri döndürmek istiyorum. Kendi saç rengim bu sayfadaki sağdaki foto gibi. Koyu küllü bir ton. İçinde kızıl yansımalar hiç yok. Zaten de doreleri hiç sevmem. www.imgrum.net/media/990477204776051748_381489888 Lütfen bana doğru renk ve en kaliteli boya ne ise söyleyin.... onu uygulamak ve hemen eski halime dönmek istiyorum.
Oksidansız ve Amonyaksız Boya (1)
Merhaba saçlarımda yer yer dağılmış fazla olmayan beyazlar var oksidan amonyak ve kimyasal içermeyen bir boya ile kapatmak istiyorum tavsiye edeceğiniz ürün var mı?
Amonyaksız Saç Boyası
Saçlarımın rengi koyu kumraldi koyulaştırmk için loreal majirel 5.0 sitenizden aldım ama görünen rengin aksine açık bi renk çıktı. Önerdiğiniz amonyaksız ve yağ bazlı marka ve renk var mı?

Haftanın Fırsat Ürünleri