Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Emzirme döneminde onarıcı seriler kullanılabilir mi? (1)
İnce telli ve zayıf saçlarım röfleli çok yıpranmış durumda ama emziriyorum hangi onarma sağlayan ve hacim veren ürünleri kullanabilirim.
Saç dökülmemi nasıl durdurabilirim? (1)
yağlı uzun ince telli boyasız saçlarım. bölgesel değil tamamen çok fazla dökülüyorlar. Çevremden aldığım şampuan, yağ vb. tavsiye ürünleri vücudun diğer yerlerinde de kıllanma yapıyormuş. Doktora gitmek istemiyorum ama saç dökülmeme çözüm arıyorum. Yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum?
Yanmış Saça Çözüm (1)
merhaba, saçlarım uzun yıllardır sarı ince telli yağlı ve birazda seyrek. Son boyatmamdan sonra saçlarım baya yanmış ve yıpranmış durumda ıslakken taradığımda sünüyor ve kopmalar oluyor. aynı zamanda saç diplerimde çok fazla yağlı bu yüzdende bakım ürünlerini saçlarımı daha da çok yağlandırcak diye kullanmaya çekiniyorum son 1 yıldır organix biotin & collagen şampuanını kullanıyorum saçlarımı daha volümlü göstersede yağlanmasını geciktirmiyo. şimdi ise sizden Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Maskesini satın aldım bunun yanında lorealin şampuanlarından volumetry i almayı düşünüyorum sizce uygunmu yada loreal absolut repair şampuanınımı alsam loreal absolut yağlandırıp dahada ağırlaştırırmı sizin bana tavsiye edeceğiniz bir şampuan ve saç ucu serumu varmı şimdiden teşekkürler
Saçın Yağ Dengesi (1)
Merhaba.Ben birkaç gün önce size sorunumu yazmıştım,sizden cevap gelmedi.Benim saçlarım ince telli ,dipleri hemen yağlanıyor, uçları kuru.Sizden aldığım L'OREAL Intense Repaır şampuanı kullandım, memnundum ama dipleri yağlanmaya devam etti. tekrar sizden; Loreal PURE RESOURCE ve INTRAGEN SEBUM BALANCE şampuanları aldım.Acaba doğru karar vermişyiyim.Cevabınızı bekliyorum.
Aşırı Yağlanan Saç (1)
Saçlarım çok ince telli ve aşırı yağlı yıkadıktan 2 gün sürmeden yağlanıyor ve ben bundan çok şikayeçiyim ürün önerilerinizi bekkiyorum

Haftanın Fırsat Ürünleri