Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç derisi sedefi (1)
Saç derimde 4 yıldır sedef var aşırı kabuklanma kepeklenme var.çok fazla dr a gidip eczane ürünleri denedim.geçmedi.sitenizden Davines hassas baş derisi nemlendirici şampuan ile davines kepek şampuanı aldım henüz elime geçmedi doğru seçim mi?
Saç açma işlemi ve boya? (1)
İyi akşamlar benim saçlarım bebek kumralı, ama şu an dibim geldiği için dip boyası yapmam gerekiyor kendi doğal saç rengim küllü açık kumral saçlarımın dibini açıp tekrar üzerine boya uygulaması için hangi açıcıyı ve hangi boya numarasını kullanmam gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
saç diplerimde kaşıntı var hangi şampuanı tercih etmeliyim? (1)
merhaba davines marka şampuan alıcam fakat iki şampuan arasında kaldım.saçlarımda kepek yok fakat kaşıntı var ,saçlarım ince telli ayrıca hassas tenliyim aynı hassalık saç derimde de var karma cilt yapısıda diyorlar sanırım.kararsız kaldığım şampuanlar ise biri Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatıştırıcı Şampuan diğeri Davines Well Being Hassas Baş Derisi İçin Nemlendirici Şampuan hangisini almalıyım? şimdiden teşekkürler.
Stresten ve fazla şampuan değişikliğinin verdiği zarar onarılır mı? (1)
Ince telli kumral dalgalı olan saçımda sürekli şampuan değişikliği ve stresten dolayı üst kısımlarında zayıflama ve açılma gerçekleşti onarma şansım varmı ve hangi şampuanı kullanmalıyım
Saçım için en uygun kerastase hangisi? (1)
Saçlarım çok ince telli cansız ve yağlı , hangi şampuanı kullanmam uygun olur?
Saç ve kaş boyama (1)
Merhaba en son saçlarımı palette 8.77 ve 7.77 ile boyadim uzun süredir boyamiyorum ve baya dibim geldi saçlarımı igora 8.77 ve 9.7 ile boyamak istiyorum ama yüzde kaclik oksidan kullanmalıyım oran nasıl olmalı ve kaç dakika bekletmeliyim bilmiyorum aynı zamanda kaşlarımı da boyamak istiyorum ne yapmalıyım teşekkürler
İnce telli ve hacimsiz saçlar için öneri (1)
Merhaba, saçlarım çok ince telli ve çok hacimsiz. Daha hacimli saçlar için sampuan vs önerebilir misiniz?
İgora royal boya için oksidan seçimi nasıl olmalıdır? (1)
Merhaba, saçımı igora royal 8.77 rengine boyamak istiyorum. Şu anda saç diplerim kendi saç rengim olan koyu kahve uçlarımsa boyalı ve koyu kumral. Açık bakır tonları elde etmek için hangi oksidanı hangi ölçülerde ve nasıl kullanmam gerekir?
IGORA 12.0 BOYA İLE DİPLERİMİ AÇABİLİR MİYİM? (4)
IGORA 12.0 özel açıcı seri ve uygun oksidan ile (diplerim koyu kumral- açık kahve gibi)...dip boyama yapabilir miyim boya yerine geçiyor mu ?,teşekkürler
Zayıf sac teli (2)
Merhaba ilaç kullanımına bağlı olarak tepe bölgesindeki saçlarda incelme ve renk tonunda açılmalar var wella sp serum mu yoksa davines kalinlastirici tonik mi kullanmalıyım?

Haftanın Fırsat Ürünleri