Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç kepeklenmesi (1)
Merhaba 16 yaşındayım düz ve yağlı saçlara sahibim saçlarım uzayınca sürekli kepekleniyor beyaz pul gibi şeyler oluyor birçok şampuan denedim ama hiçbiri geçirmedi 2 günde bir yıkıyorum saçımdaki kepek için ne kullanabilirim?
açılmış saç (1)
saçımı blond me serisi toz açıcı ve 30 vol oksidanla açtıktan sonra , renk vermek için kullandığım 6.1 7.1 gibi boyalarla 10 vol mü yoksa 20 vol mü kullanmam gerekir. saçımı çok açtıysam 20 vol zarar verir mi? teşekkürler
Boya secimi (1)
Loreal Excellence 5.45 bakir kahve kullaniyorum ayni rengi loreal inaoda hangi numarayi almaliyim ayni renk icin?
Saç dökülmesi (1)
Erkek tipi dökülme var saçlarım yağlı ve dökülüyor hangi şampuanı almalıyım?
Hangi Kerastase Şampuan Benim İcin En Uygunu? (1)
Saclarım aşırı derecede yağlı bir gün yıkadığımda daha ertesi güne bile yağlanıyor, bunun yanında asırı derecede kepek problemim var. Saclarım fazlasıyla ince ve seyrekleşmeyle dökülme problemim var. Ama ben en cok yağlanma ve kepek sorununu değil de dökülme probleminin önüne gecmek istiyorum .Yani bana ince, kepekli ve yağlı saclara ters düşmeyecek dökülme karşıtı hangi kerastase şampuanını kullanmamı önerirsinz?
turunculuğu hangi numara boya ile alabilirim? (1)
merhaba 7.1 ile boyanmış küllü kumral saçlarım turunculaştı. igora royal 8.11 ile igora 0.22 turuncu azaltıcı kullanarak, küllü ton elde edebilir miyim? orijinal kendi saç rengim 8 tonlarında.
Saçlardaki beyazı kapatmak için hangi en çok kullanılan boya numaralari nelerdir? (1)
Diblerdeki beyazları kapatmak için hangi marka numaraları kullanmamız gerekiyor?
Mix boya kulllanim. (1)
Merhaba , ben inoa 6.40 ve inoa 30 volum oksidan kullaniyorum.Mix bakır ile daha cok bakir yogunlugu istiyorum.İnoa ile iyumlu hangi mix bakırı kullsnmaliyim ve 2 kutu 60 lık inoa boyaya ne kadar mix boya ve oksidan eklemeliyim,tesekkurler
Saçlarında aşırı bir dökülme başladı (1)
Saçlarım son zamanlarda avuç avuç dökülmeler olmaya başladı biotin kullanıyorum hatta yanında şampuan olarak bioblas da kullanıyorum lakin dökülmesi durmadı yaklaşık 2 3 aydır bu durum devam etmekte saçlarım kıvırcık olsada artık çok cansızlaştı sizce ne yapmalıyım?
Saç boyama hakkında öneri? (1)
Merhaba saçlarım kendi renginde siyaha yakın. İgora royal 6.77 ile saçlarımı boyamak istiyorum. Bu rengi tutturmak için hangi ürünlerle birlikte kullanmam gerekiyor?

Haftanın Fırsat Ürünleri