Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Hangi Şampuan ve Bakım Ürünlerini Kullanmalıyım? (1)
Merhaba, saç diplerim çabuk yağlanıyor ama saç uçlarım çok kuru, ayrıca saçlarım çok ince telli zayıf ve güçsüz, zaman zaman elektriklenme problemi de yaşıyorum. Şampuan ve bakım ürünü olarak ne tavsiye edebilirsiniz? Teşekkürler.
Kuru ve kalın telli boyalı saçlara hangi ürünlet iyi gelir? (1)
Merhaba,saclarim nemini kaybetmis diyolar kuaförler sac uclarinda zor tarama oluyor. Sebastian ın nem serisini mı yoksa Wella Sp nin serisini mi kullanmamda fayda var? Hangisinden daha etkili sonuc alabilirim. Saclarim boyali doğal değil
Saç Diplerinde Koku (1)
Merhabalar, Ben uzun zamandan bu yana saç problemiyle uğraşıyorum. Saçlarım kıvırcık, uçları kuru, dipleri kaşıntılı, sivilceli, yağlı ve kokulu. Bunun için doktora gittiğimde bana Ducray ve Keterol şampuan verdi. Bir de sivilceler için losyon verdi; peki sonuç, daha ağır bir koku. Doktora gitmeden önce kullandığım saç diplerine Otacı Isırgan Otlu şampuan, uçlarında Phyto Keratin şampuanını kullanmıştım. Özellikle saç diplerindeki koku bir bayan olarak beni ne kadar etkiliyor bilemezsiniz. Ne yapmam, ne kullanmam gerektiği ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.
Saçım Uzamıyor Ne Yapmalıyım? (1)
Merhaba, sitenizden uzun zamandır Sebastian şampuan aldım ve kullandım; fakat saçlarım hala kuru, cansız ve uzadıkça uçları çok kuruyor. Normalde saç dipleri çok yağlı, her gün yıkamak zorunda kalıyorum. Kerastase kullanmak istiyorum; ama hem saç dibi yağlı, parlamayan saçlar ve uçlara doğru kuru koparak dökülen saçlar için ne önerirsiniz? Şuan Restorex kullanıyorum bir aydır. Yardımlarınızı istiyorum.
Kuru Yıpranmış Saç (1)
Saçlarım boya, kimyasal işlemler, ısı vb. nedeniyle yıprandı. Beyazlarımdan dolayı 15-20 günde bir dip boya yaptırıyorum. Özellikle uçları kuru ve yıpranmış durumda. Hangi ürünleri önerirsiniz?
Yağlı Dip ve Kuru Uç İçin Şampuan (1)
Sayın doktorumuz: L'OREAL Intense Repaır şampuanı kullanıyorum.Memnunum ama çabuk yağlanıyor .Kuru saçlar için olanı. Saçlarımın dibi yağlanıyor ama uçları kuru. Siz ne önerirsiniz.Yağlı saçlar için olanı kullansam saçımı daha çok kurutur mu? Cevap bekliyorum.
Her gün saçımı yıkıyorum (1)
Merhaba, Saçlarımı her gün yıkıyorum, herkes yanlış diyor. Ama sorun şu ki saç diplerim yağlı ve kepekleniyor, eğer yıkamazsam ertesi gün kaşınıyor ve pul pul dökülüyor bazen farkına varmadan kanatabiliyorum. İnce telli ve yıkamadığımda hemen saçlarım sönüyor ve yağlandığı için de ayrılmaya başlıyor, bu nedenle saçımı açık kullanamıyorum. Saçlarım dalgalı / hafif kıvırcık ve yıkamadığım her gün inanılmaz bir dökülmeyle karşı karşıya kalıyorum. Sürekli yıkadığım için saç uçlarım kuru ve kırılıyor, Kerastase in bakım yağını kullanıyorum bunun için. Tek başına argan yağı vs aldım ama hepsi bir kenarda duruyor, çünkü saçlarım çok ağırlaşıyor ve çok yağlı oluyor bu nedenle hemen tekrar yıkama ihtiyacı hissediyorum. Saçımı her gün yıkamazsam yağlanıp köklerinden ayrılıp, sönüp, kanatacak kadar kaşınması ve pul pul dökülmesi ve de dökülmesi inanılmaz rahatsız ediyor. BC Bonacure ün acil kurtarma şampuanını daha önce kuaförüm önermişti ve çok rahatlamıştı, şimdi bitti ve sizden sipariş ettim. Bana bunun dışında ne önerebilirsiniz?
Dipleri Yağlı Uçları Kuru ve Yıpranmış Saçlar (2)
Merhaba, 24 yaşındayım ve B12, demir gibi vitamin eksikliklerinden dolayı dökülen ve cansız saçlara sahibim. En geç 2.günde yıkamak zorunda kaldığım, çabuk yağlanan ve buna rağmen saç diplerinden 1 karış aşağısından sonra başlayan cansız, kuru ve yıpranmış saçlarım var. İnce telli, yoğunluğu az ve aralarda balyaj var. Uzun süre düzleştirici kullandığım için saçlarım daha da azalmış durumda ve düzleştiriciyi kullanmadığımda keçe gibi, tiftik tiftik ve cansız duruyor. B12 iğnelerini kullanmadığımdan dolayı içeriden tedavi etmediğim sürece dışarıdan yapılan tedavinin başarısız olacağını düşünerek bu zamana kadar ne yazık ki hiçbir bakım yapmadım. Sizden ricam, içerisinde paraben, SLS, SLES, petrol türevleri gibi zararlı kimyasallar içermeyen şampuan, krem, maske, serum ve yağ konusunda neleri tercih etmem konusunda aydınlatmanız. (Uzun süredir kepek karşıtı bir şampuan kullanıyorum, yıkamadan 3.güne geline kepeklenme başlıyor) Düzleştirici öncesi de ısıdan koruyacak bir ürün tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. Bir an önce tavsiye edeceğiniz ürünleri kullanmaya başlayarak saçımı onarmak, düzleştirmeden de canlı ve parlak gözükmesini umut ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim....
Acil Yardım (1)
Saçlarım çok çabuk uzardı vede çok çok uzundu ancak 7 ay önce saçlarıma atılan paketler sapsarı yaptı saçlarımı değiştirmek için tekrar işlem yapıldı bu sefer gri saçlarım oldu bi süre sonra saçlarım çok yıpranmaya başladı ben yine sıkıldım koyu bir renge boyattım ve uçları yandı uçlarını kestireyim derken makas attılar saçlarıma tekrar uzayınca kendi rengine boyattım ve uçlarını tekrar kestirdim ancak saçlarımda hala yıpranmışlık var ve rengi açılıyor sürekli vede eskisi kadar çabuk uzamıyor araştırırken davines markasını gördüm iki seri arasında kaldım nounou ve nourishing sizce hangisi daha uygun ve çabuk uzamasına yardımcı olur benim saçlarım için

Haftanın Fırsat Ürünleri